Express Travel

Tavas Sapņu Zemes sākumlapa…

U20 BASKETBOLA ČEMPIONĀTS BILBAO

Posted by expresstravel uz jūnijs 7, 2011

Bilbao
Laika posms 16-25.jūlijs

 

Bilbao – pilsēta Spānijā un basku reģiona galvaspilsēta, šogad palikusi slavena ar savas vīriešu basketbola komandas “Bilbao Basket “, kam piepalīdz arī mūsu Jāņa Blūma talantīgā roka, sīvajam cīņām par Spānijas čempiona titulu.
Kas zina, kādi jaunie talanti neatklāsies U20 basketbola čempionātā, kurš norisināsies laika posmā no 16.07.-25.07. šajā jaukajā pilsētiņā, kura pazīstama arī ar savuGugenhaimas muzeju, netāluatrodošos un vienu no skaistākajām Spānijas kūrortpilsētiņām Sensebastianu un skaisto, kalnaino basku zemes dabu.Piedāvājam atbalstīt mūsu komandu un kļūt par lieciniekiem, ne tikai Latvijas basketbola zvaigžņu dzimšanai, bet arī pasaules basketbola jauno zvaigžņu cīņai.

Brīvajā laikā iespējamas organizētas ekskursijas ar angliski runājošu gidu, ka arī individuālas izklaides un atpūta pludmalē.

Piedāvājam arī biļetes uz čempionātu!

Ir iespēja individuāli pēc izvēles pašiem doties no Bilbao uz San Sebastianu.Ir regulāra autobusu un vilcienu satiksme starp šīm pilsētām.
Autobusi kursē katras divas stundas – biļetes cena vienai personai vienā virzienā 7.18 EUR, ir uzlabotie autobusi – ekspreši, kuru biļetes cena ir 14,24 EUR brauciena ilgums aptuveni 1h20.
Vilcieni kursē arī aptuveni katras divas stundas. Japievērš uzmanība, ka ir vilcieni ar pārsēšanos un ir tiešie. Ar tiešajiem brauciena ilgums aptuveni 1h40, ar parsēšanos 2h03. Brauciena cena ap 7 EUR vienā virzienā atkarībā no reisa, izvēlētās brauciena klases un biļetes veida.

HOTEL BILBI 2** RO Bilbao no 29 EUR personai par nakti divvietīgā numurā
HOTEL ABBA PARQUE 3*** BB Bilbao no 37 EUR personai par nakti divvietīgā numurā
HOTEL ABBA PARQUE 3*** BB Bilbao no 37 EUR personai par nakti divvietīgā numurā

Par papildus cenu:

 • Aviobiļete no 283 Ls
 • Apdrošināšana: ap 9 LVL
 • AUTONOMA:
  Mercedes Vito vai līdzīgs 9 vietīgais – 4 durvis – 8 somas
  Ap 1899 EUR

  Ford Galaxy 7 vietīgais vai līdzīgs 4 durvis – 2 somas
  Ap 1419 EUR

PIEZĪME: Pusdienu ilgas ekskursijas pēc vēlēšanās ir iespējamas arī dienās, kad to atļauj spēļu grafiks.

 1. Variants. Pusdienas pastaigas ekskursija ar gidu, kurā atklāsiet Bilbao pilsētiņas noslēpumus

 2. Variants. Pusdienu gara ekskursija uz Gugenhaimas muzeju autobuss + gids). Ieeja muzejā 17 EURO. Autobuss un angliski runājošs gids sagaida grupu pie viesnīcas un dodas uz Gugenhaimas muzeju. Iepazīšanās ar muzeja vērtībām gida pavadībā. Brauciens ar autobusu atpakaļ uz muzeju)

 3. Variants. Pilnas dienas ekskursija uz Sansebastiānu. (autobuss + gids). Autobuss sagaida grupu pie viesnīcas un dodas uz Sansebastiānu. Šeit sagaida angliski runājošs gids. Puse dienas ceļojums pa Sansebastiānu ar gidu. Brīvais laiks pusdienām (pusdienas nav iekļautas cenā) un iepirkšanās priekiem. Pēcpusdienā transfērs atpakaļ uz Bilbao.

 4. Variants. Pilnas dienas eskskursija uz Santanderu – senu Spāņu ostas pilsētiņu un Kantabrijas reģiiona centru ar tās ievērojamāko vietu apskati – Santanderas katedrāle, Magdelēnas pils, Santanderas līcis u.c. Autobus sagaida grupu pie viesnīcas un dodas uz Santanderu, kur sagaida angliski runājošs gids, kurš novada pusi dienas ekskursiju pa ievērojamākajām vietām. Brīvais laiks pusdienām un iepirkšanās priekam. Transfērs atpakaļ uz Bilbao.

 5. Variants – Grupas transfers turp un atpakaļ uz San Sebastianu patstāvīgai atpūtai pie jūras skaistajās un ainaviskajās pludmalēs.

Skatīt arī: EUROBASKET 2011, Šauļi
Skatīt arī: EUROBASKET SIEVIETĒM 2011, Katovice

Advertisements

Komentēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

w

Connecting to %s

 
%d bloggers like this: